Prowadzenie biznesu w obliczu kryzysu.

Sytuacja jaka w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, ma obecnie miejsce w naszym kraju, sprawia, że przedsiębiorcy stają przed ogromnym wyzwaniem. Ograniczenia oraz restrykcje dotknęły większość firm, niezależnie od rozmiaru i branż w jakich działają. Osoby zarządzające biznesem muszą działać w bardzo niestabilnym otoczeniu i podejmować błyskawicznie strategiczne decyzje, które wpłyną na ich przyszłość, a także na przyszłość ich bliskich, pracowników i kontrahentów.

Pomoc dla przedsiębiorców.

W czasach kryzysu wywołanego epidemią choroby Covid-19, nasze Biuro Prawno – Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby pomóc swoim klientom w tej wyjątkowo niesprzyjającej sytuacji. Gwarantujemy opiekę podatkową i prawną naszych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z jakimi wyzwaniami w tych ciężkich czasach, muszą mierzyć się klienci. Na bieżąco szukamy informacji i analizujemy rozwiązania jakie w ramach pakietów tarczy antykryzysowej, polski rząd oferuje przedsiębiorcom oraz ich pracownikom.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy, aby ułatwić codzienną działalność naszych klientów. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do ubiegania się o różnego typu dotacje oraz dofinansowania, które mają na celu złagodzenie skutków kryzysu. Pomagamy w przygotowaniu wniosków do Polskiego Funduszu Rozwoju (Tarcza Kryzysowa PFR). Środki z pomocy publicznej wielu przedsiębiorcom pozwalają przetrwać ten niekorzystny czas w oczekiwaniu na „odmrożenie gospodarki” i powrót do normalnego funkcjonowania.

Zmiany w organizacji w związku z wirusem.

Nasi pracownicy, nie tylko zadbają o przygotowywanie dokumentów dla urzędów, ale również doradzą w kwestiach optymalizacji procesów, które pozwolą przedsiębiorcom funkcjonować w warunkach powszechnych ograniczeń oraz konieczności pracy zdalnej. Wskażemy jak najkorzystniej przemodelować system funkcjonowania przedsiębiorstwa, aby zminimalizować koszty prowadzenia działalności, wdrożyć outsourcing księgowy, zlikwidować dział wewnętrzny oraz zyskać wiele korzyści. W dobie kryzysu gospodarczego jest to kluczowe działanie mające na celu zachowania płynności finansowej i przetrwanie w trudnych warunkach.

Wszystkie powyższe działania prowadzimy z myślą o wsparciu naszych klientów oraz w sposób zapewniający im bezpieczeństwo. Przy obecnych zagrożeniach stawiamy na kontakt telefoniczny, mailowy, a także telekonferencje, dzięki czemu wszystkie ważne sprawy możemy załatwić bez wychodzenia z biura lub domu.

Zachęcamy do kontaktu:

Biuro Prawno -Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań

e-mail: biuro@skorupinski.pl

tel: +61 865 70 54