NASZE ATUTY

Nasze atuty

 

Kompleksowość usług

  • W naszym biurze otrzymasz pomoc nie tylko w zakresie księgowości i kadr. Możesz również skorzystać z usług prawników i doradców. Taka kompleksowa obsługa gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Profesjonalizm i wiedza

  • Jesteśmy grupą specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Nieustannie szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Możesz być pewien, że sprawy Twojej Firmy prowadzone są zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

 

Doświadczenie

  • Od ponad 15 lat obsługujemy firmy z różnych branż. Posiadamy doświadczenie w obsłudze małych i średnich firm, działalności jednoosobowych, spółek, fundacji, stowarzyszeń. Możesz bez obaw powierzyć nam współtworzenie sukcesu Twojej Firmy – niezależnie od jej wielkości, branży czy specyfiki działania.

 

Bezpieczeństwo i poufność

  • Dla Twojego bezpieczeństwa wdrożyliśmy środki techniczne i organizacyjne w pełni dostosowane do wymagań stawianych przez ustawodawcę i rynek. Współpracujemy z doświadczonym w pełnieniu roli Administratora Systemów Informatycznych (ASI) informatykiem. Te wszystkie działania podejmujemy po to aby zapewnić Ci spokój i pewność, że powierzone nam dane są odpowiednio zabezpieczone.

 

Partnerstwo w biznesie

  • Indywidualne podjeście i wzajemne zaufanie pozwala nawiązać wieloletnią współracę.

 

Członkostwo w AHK Polska

  • Od 2019 roku należymy do Polsko – Niemieckiej Izby Przemysłowo – Handlowej, co gwarantuje nam dostęp do aktualnych informacji na temat gospodarki niemieckiej, analiz rynku. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez AHK.