Bezpieczeństwo i POUFNOŚĆ

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński sp. z o.o. zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych naszych klientów

Bezpieczeństwo i poufność

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński sp. z o.o. zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych naszych klientów ich kontrahentów oraz danych pracowniczych przede wszystkim poprzez świadczenie usług z poszanowaniem obowiązującego w Polsce prawa.

Na bieżąco dostosowujemy się do wymagań stawianych przez ustawodawcę i rynek co pozwala nam na rekomendowanie i wdrożenie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań w przedsiębiorstwach prowadzonych przez naszych klientów.

W celu zabezpieczenia przetwarzanych przez nas danych osobowych wdrożyliśmy środki techniczne i organizacyjne adekwatne do kategorii danych i występujących zagrożeń.

Obecnie, z uwagi na zbliżający się termin wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prowadzimy prace, które mają służyć prawidłowej implementacji nowych przepisów w codziennej pracy naszego przedsiębiorstwa co pozwoli nam nadal, z najwyższą starannością współtworzyć sukces naszych klientów.